הוצאה לפועל

נפתח נגדך תיק בהוצאה לפועל? הגבילו את חשבון הבנק? עיקלו את המשכורת שלך? קודם כל אין מה להילחץ!

עו”ד הבקיא בתחום ההוצאה לפועל יעזור לך לטפל במהירות בתיקים שנפתחו נגדך בעזרת כמה הליכים המאפשרים את הסרת המגבלות.

מהי הוצאה לפועל?

הוצאה לפועל היא זרוע של רשות האכיפה והגבייה שבמשרד המשפטים ותפקידה הוא מימוש ואכיפת ההליכים האזרחיים של גביית החיובים ומסמכים רלוונטיים מחייבים המקנים לרוב זכות לקבלת סכום כסף.

גביית החיובים נעשית בהליכים שונים והיא לטובת הנושים וזאת לאחר שניתן פסק דין המורה על מימוש על ידי בית משפט או בית דין המוסמך לכך. בדרך כלל מדובר על אכיפת החיובים שבין אדם לחברו, אך גם המדינה יכולה להיות צד בעניין אולם בתור זוכה (נושה) בלבד.

חוק הוצאה לפועל מעניק גם מספר אפשרויות הגנה לחייב מפני הנושה המאפשר עיכוב או ביטול הסנקציות מצד הנושה ולכן חשוב להתייעץ עם עו”ד הבקיא בתחום ההוצאה לפועל לפני נקיטת הליכים על מנת לבנות אסטרטגיה נכונה עבור כל לקוח והמקרה שלו.

חייב לציין שהחוק מתייחס לא רק לאזרחים ישראליים הנמצאים בארץ, אלה גם לשוהים בחו”ל, אזרחים באמצע הליך קבלת אזרחות, אנשי עסקים (אזרחים זרים) המבצעים עסקאות בישראל שלא עומדים בהתחייבויות הכספיות שלהם בהתאם לדין.

תחום הוצאה לפועל הוא רחב ומורכב מאוד והוא אינו ניתן ל”פיצוח” על ידי מי שאינו מומחה ובקיא בתחום. רק עו”ד הבקיא ברזי חוק ההוצאה לפועל ותקנותיו ואשר לרשותו עומדים כל האמצעים הדרושים לניהול הליכים יוכל לסייע לכם בהליכי הוצאה לפועל.

מחפש עו”ד המתמחה בהוצאה לפועל? לא יודע איך להתמודד עם החובות?

במצב זה חשוב מאוד להתייעץ עם עו”ד הבקיא בתחום ההוצאה לפועל כמה שיותר מהר על מנת לפעול בדרך האופטימלית והמתאימה ביותר ללקוח.

עו”ד יתן בין היתר מענה משפטי הולם ומהיר לחייב אשר נרדף על ידי הנושה בהליכי הוצאה לפועל כגון:

– ביטול עיקול חשבון בנק

– ביטול עיקול משכורת

– ביטול הגבלת רישיון נהיגה

– ביטול הגבלת יציאה מהארץ

– ביטול עיקול מטלטלין

– ביטול הליכי כינוס ומימוש נכסי מקרקעין.

יחד עם עו”ד עמנואל אבייב המתמחה בתחום תצעדו לעתיד כלכלי חדש!

דילוג לתוכן