נהיגה בפסילה

נהגתם בזמן פסילה? רמת הענישה בעבירה זו עקבית ומחמירה, מקנסות גבוהים, פסילת רישיון נהיגה למס’ חודשים ושנים ועד שלוש שנות מאסר בפועל.
אך למרות זאת, המצב אינו אבוד עדיין. ניהול נכון של התיק על ידי עו”ד המתמחה בתחום יכול להביא להפחתה דרמטית בענישה עד כדי ביטול כתב האישום.

רשויות החוק (המשטרה ובתי המשפט) רואים בחומרה את עבירת הנהיגה בזמן פסילה. בעוד שמרבית עבירות התעבורה הן עבירות מסוג אחריות קפידה, עבירת הנהיגה בזמן פסילה זו עבירה שמבוצעת בכוונה. תנאי הכרחי לכך שנהג יואשם בעבירה של נהיגה בזמן פסילה הינו שאותו נהג ידע על קיומה של הפסילה.

עו”ד המתמחה בתעבורה ידע לסייע כבר בשלב פסילת הרישיון ולייעץ כיצד לפעול כדי לקבל את הרישיון בחזרה ולכן חשוב להתייעץ עם עו”ד תעבורה עוד בשלב הפסילה.

מי שהוגש נגדו כתב אישום על נהיגה בזמן פסילה חשוב מאוד כי יפנה לקבלת ייעוץ בהקדם האפשרי וזאת מעצם העובדה כי רמת הענישה בעבירה זו היא חמורה וכי ניתן במרבית המקרים לנסות ולהגיע להבנות עם מערך התביעות המשטרתיות עוד בטרם הטלת העונש. עו”ד המתמחה בתעבורה יוכל לשפר את מצבו של הנוהג בפסילה באופן משמעותי ביותר.

עו”ד עמנואל אבייב מתמחה ובקיא בתחום דיני התעבורה ובפסילות רישיון בפרט. הוא ילווה אתכם עוד מראשיתו של ההליך, יסביר וינחה כל שלב ושלב עד סיומו.

דילוג לתוכן